Polenergia Solární je mezinárodní zkušenost, které můžete důvěřovat.
Zavolejte: +420 277 277 337

ALVA Solar Mono

Full Black 400 Wp a 500 Wp

ALVA jsou panely s články PERC o rozměrech 182 x 91 mm, vyroběné technologií half-cut, což dovoluje maximalizovat výkon. ALVA je i 10 sběrnic a rozšířená plocha příjmu světla, odolnost proti PID, nízký LID i snížení rizika hot spots.

Lineární výkon panelů po 25 letech bude na úrovni 83,1 % původní hodnoty, což znamená několik procentů více než tržní standard. Panely ALVA Solar mají speciální strukturu, která zvyšuje spolehlivost zařízení a jsou odolné proti mikrotrhlinám. Odlišují se také tím, že procházejí až trojitými elektroluminiscenčními zkouškami.

Naše nabídka

ALVA Solar 400W / 500W Mono Full Black

Články: PERC s technologií half-cut

Technologie half-cut může snížit vnitřní ztrátu výkonu a zlepšit celkový výkon modulu. Vynikající odvod tepla zabraňuje vzniku bodů přehřátí.

10BB Optimalizovaný počet a šířka rozvodnice, maximalizace plochy modulu pro příjem světla a snížení spotřeby energie komponentů.

Navrženo pro systémy vysokého napětí do 1500 VDC, prodlužuje řetězce ve fotovoltaických instalacích, což umožňuje snížit náklady na BoS.

Modul vhodný pro extrémní zatížení větrem (2400 Pa) a sněhem (5400 Pa).

Všechny moduly jsou tříděny a baleny podle intenzity proudu, což snižuje ztráty způsobené nesouladem a maximalizuje efektivitu systému.